ANINDA PARLAKLIK CİLT BAKIMI

Oldukça yumuşak bir bakım olan anında parlaklık cilt bakımımız ile solgun ve cansız görünümün giderilmesi amaçlanır. Besleyici içerikler ile hiperpigmentasyon azaltılırak ten rengi eşitlenir, cilt parlar ve canlanır.

SONUÇ: Cildiniz parlar, solgun ve cansız görünüm giderilir.

Lenf drenajıyla başladığımız cilt bakımı işlemine cilt temizliği ile devam edilir. Ancak burada özellikle belirtmek isteriz ki cilt bakımından önce doktorumuzun yapacağı konsültasyon sonucunda lenf drenajı cildinize uygulanmayabilir.

Birinci Aşama

 

Papatya özü, şeker kamışı, cantenella asiatica bitkisi, beyaz söğüt kabuğu özü bitkilerinden oluşan temizleyicimiz ile cildiniz derinlemesine temizlenerek başlanan işleme lenf drenajıyla devam edilir, cilt ödemi atılır.

Temizleme işleminin ardından uyguladığımız, güçlü botanik enzimler ve salisilik asit içeren tri-active peeling ile cildinizin üst katmanındaki ölü deri tabakası nazikçe soyulur.

Peeling işleminin ardından uygulanan maske ile cilt pürüzsüzleştirilir ve ışıltı kazanır.

Maskenin ardından temizlenerek gözenekleri açılmış cilde üç ayrı serum uygulanmaktadır.

 

1. Aydınlatıcı Serum: renk tonu eşitlenir ve pürüzlü cilt yapısı giderilir.
2. Tedavi Edici Serum: kozmetik ürünler içinde içeriğindeki %15 oranında C vitamini ile bir ilk olan özel serumumuz ile cilt parlar, leke ve izler geçer, ince çizgi ve kırışıklıklar giderilir.
3. Aktif Serum: Cilt pürüzsüzleşir, yumuşar, sivilce izleri giderilir, cilt tonu eşitlenir ve gözenekler küçültülür.

Son olarak uyguladığımız aydınlatıcı kompleks nemlendirici ile cilt aydınlanır, renk tonu eşitlenir, yaşlanma lekeleri giderilir.

İkinci Aşama

 

Özel aydınlatıcı cilt bakımını takiben uyguladığımız ICON lazer tedavisi ile yapılacak kombine tedavi perioral, periorbital bölgeler, yanaklar ve üst dudak dahil olmak üzere tüm yüzdeki pigmentasyon, kızarıklık problemleri giderilir ve cilt dokusunda iyileşme sağlanarak, cilt aydınlanır, ince çizgi ve kırışıklıklar tedavi edilir.

 

Yorum

E-mail adresiniz ve telefon numaranız paylaşılmaycaktır* gerekli alanları lütfen doldurunuz*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Basket