Medica Klinik Estetik

Burun Dolgusu

Burnunuzdan memnun değilseniz ancak düzeltmek için ameliyat olmaktan korkuyorsanız ameliyatsız burun dolgusu estetiği ile harika sonuçlar alabilirsiniz.

Hastalara ameliyatsız rinoplasti (Burun Dolgusu) sağlamak için yumuşak dokunuşlu dermal dolgu maddeleri kullanır. İşlem, ameliyata gerek kalmadan burnun şeklini iyileştirmek veya burun köprüsünü düzeltmek için dolgu maddesi enjekte eder. Bu, sadece kısa bir dizi enjeksiyonla hayalinizdeki buruna kavuşabileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, prosedürün bilinen kozmetik faydalarına ek olarak rinoplasti, yaralanma veya travmatik hastalıktan sonra burun fonksiyonunu iyileştirme veya uyku ve egzersiz yeteneğini etkileyen solunum problemlerine yardımcı olma gibi çok yönlü uygulamalara sahip olacak şekilde gelişmiştir.

Burun Dolgusu nedir?

Ameliyatsız rinoplasti, burnu yeniden şekillendirmek için Restylane® veya Prollenium Versa® gibi bir hyaluronik dolgu maddesi kullanılınır. Tedavi, daha pürüzsüz hatlara veya daha fazla hacme sahip olmak istediğiniz cildinizin altına jel benzeri bir madde enjekte ederek çalışır. Bu dolgu maddesi cildinizin daha derin katmanlarına yerleşir ve şeklini aylar hatta yıllar boyunca korur. Burnunuzda bir şişlik varsa, düz bir burun görünümü oluşturmak için tümsek etrafındaki alanı doldurmak için dolgu maddesi kullanılabilir. En iyi şekilde görünmenize yardımcı olmak için Medica Klinik Estetik ’in deneyimli doktorlarına güvenebilirsiniz

Burun dolgusu zararları

Ameliyatsız Burun Dolgusu, deneyimli Doktorlarımız tarafından yapıldığında minimal yan etkileri vardır. Tipik riskler arasında geçici kızarıklık, şişme ve olası morarma yer alır. Cildinize entegre olan dolgunun burnunuz üzerindeki etkisinden dolayı, işlemden sonra yaklaşık iki hafta boyunca hastalar ağır gözlük veya güneş gözlüğü kullanmamaları önerilir. Birçok hasta tedavi edildikten hemen sonra normal işlerine geri dönebilirken, hastaların tedaviden sonraki günlerde egzersiz gibi veya doğrudan gelen güneş ışığından kaçınmalarını öneriyoruz. Bu tarz aktiviteler tedavi sürecini olumsuz etkileyebilir.

Burun Dolgusu Fiyatları

Her hastanın burnunun görünümü ve ameliyatsız rinoplasti için kendine özgü hedefleri ile ilgili kendine özgü sorunları vardır. Ameliyatsız Dolgu maliyeti, ihtiyaç duyulan ürün miktarı ve size ideal sonuçlarınızı sağlamak için gereken tedavi gibi çeşitli faktörlere göre değişmektedir. Daha detaylı fiyat bilgisi için 0212-706-09-09 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aşırı saç dökülmesi, saç seyrelmesi ve saç dökülmesi yaşayan birçok kişiden biriyseniz, FUE Saç Ekimi(Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

50 milyondan fazla erkeğin saç seyrelmesi ile mücadele ettiği tahmin edilmektedir. 

Kaş Ekimi, estetik açıdan en zorlayıcı işlemlerden biridir,

Kaşın hassas kıllarının kaybı, aşırı cımbız, yaşlanma, beslenme yetersizliği veya hastalık nedeniyle oluşur ve yüzün tüm simetrisini ve ifadesini değiştirme eğiliminde olduğu için hasta için travmatik bir kayıptır. 


Erkeklerin en önemli 3 aksesuarı saç, sakal ve bıyıktır.

Bu girişimi, ömür boyu dökülmemeye kodlu alandan alınan sağlıklı saç köklerinin seyrelmiş olan bölgelere transfer işlemidir. Lokal anestezi altında 3 aşamadan oluşmaktadır.

DHI Saç Ekimi, Saçların tamamen kısaltıldığı tıraşlı ekimlerde, kişilerin saçlarının uzamasını beklemesi sosyal yaşamdaki konforunu etkilemektedir. 

Tıraşsız saç ekimi bu alanda saç nakli işlemlerinde tercih edilir ve doktor tarafından greft ihtiyacının düşük olduğu durumlarda planlanır. 

Adres : Maçka Cd. No: 17/A, 34360 Şişli/İstanbul Telefon : +90 212 706 09 09 Whatsapp : +90 533 956 87 55 E-Posta : [email protected]


  Hakkımızda

  Kliniğimiz İstanbul’un en seçkin ve prestijli lokasyonu Teşvikiye – Nişantaşı’nda yer almaktadır. Tıp ve sanatın estetiğini bir arada bulunduran ve sağlık alanındaki deneyim ve tecrübesini dünya standartlarında teknoloji ile hastalarına sunma felsefesini 20 yıldır sürdüren MEDICA TIP MERKEZİ, sağlık alanındaki birikimini medikal estetik alanına da taşıyarak MEDICA ESTETİK KLİNİĞİ’ni kurarak hizmet vermeye başlamıştır.

  Her şeyde olduğu gibi güzellik alanında da güven konusu çok önemlidir. Uygulanacak işlem veya işlemlerle ile ilgili tüm sorularınızı Uzman Dermatologlarımız ile açık dille ve sevgiyle yanıtlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir kişinin aldığı hizmetten memnun kalması için kafasında soru işaretleri olmaması gerekir.

  Vizyonumuz

  • Dünyanın en güvenilir, saygın, yenilikçi estetik merkezi olmak.
  • Tüm faaliyetlerimizde sektör lideri olmayı taahhüt ederiz.
  • Hasta memnuniyeti : hastalarımızın tedavilerinden memnun olmalarını istiyoruz. Hastalarımızın doğal güzelliğini arttırmak için doğal görünümlü sonuçlar üretmeyi hedefliyoruz ve her şeyden çok hasta ve misafirlerimizin beklentilerini karşılamak istiyoruz.
  • Veri güvenliğine verdiğimiz titizlik sayesinde kişisel verileriniz önemle korunmaktadır.

  Akneli ciltler için doktorlarımız tarafından özel olarak tasarlanmış cilt bakımı ile cildiniz, gözenekleri tıkayarak akne oluşumuna sebep olan fazla yağlardan arınırken aynı zamanda kullandığımız antibakteriyel ürünler sayesinde, akne oluşumunu tetikleyen bakterilerden de arınır.

  Oldukça yumuşak bir bakım olan anında parlaklık cilt bakımımız ile solgun ve cansız görünümün giderilmesi amaçlanır. Besleyici içerikler ile hiperpigmentasyon azaltılırak ten rengi eşitlenir, cilt parlar ve canlanır.SONUÇ: Cildiniz parlar, solgun ve cansız görünüm giderilir.

  Anti-aging cilt bakım ritüelimiz ile kombine olarak uygulanan Scarlet-S tedavisiyle işlem sonunda cilt gözle görülür bir şekilde dolgunlaşır, ince çizgi/kırışıklıklarda azalma görülür.

  Cilt bakımı yelpazesinin neresinde olursanız olun – ister ara sıra bir leke ya da büyük bir sivilce patlaması ile uğraşıyor olun – sivilceye sahip olmak kuşkusuz hoş olmayan bir deneyimdir. 

  Cildimizin ihtiyaçları her mevsimde değişmekle birlikte yaz ayları güneşin zararlı etkilerine en çok maruz kaldığımız mevsimdir.

  Hydrafacial cilt bakımı gözle görülür kalıcı sonuçlar veren, etkisi anında hissedilebilir cihaz ile yapılan bir cilt bakım türüdür. 

  Lazer Epilasyon , Lazer ışınını doğru dalga boyunda kıl köküne ileterek, yeni kıl üretimini engellemek asıl amaçtır.
  İstenmeyen tüyleri yok etmek için kullanılan eski yöntemler oldukça ağrılı geçmekteydi.
  Cynosure alexandrite lazer ile koyu cilt tiplerinde, bronzlaşmış ciltlerin epilasyonunda, istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sağlanmaktadır.
  Çift dalga boyuna sahip cihaz tüm cilt tipleri üzerinde etkili sonuçlar vermektedir.

  VenusLegacy™ cerrahi olmayan çevrenin küçültülmesi, selülitin azaltılması, cilt sıkılaşması ve kırışıklıkların azalması gibi zorlu yüz ve vücut estetiği ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayan, oldukça invaziv olmayan bir tıbbi cihazdır. Tedavi, herhangi bir kesinti olmaksızın rahattır ve tüm cilt tipleri için güvenlidir.