ENDOLİFT YÜZ GERME

ENDOLIFT NEDİR?

Yüz, çene, boyun bölgelerindeki sarkmalarda ve göz altındaki torbalarda, kesi ve anestezi gerektirmeden uygulanabilen, tek seansta etkili, lazer ile yüz germe işlemidir.
Endolift ile yüz germe işleminin yanı sıra yağ yakımı da gerçekleştirilerek uygulama yapılan bölgede bölgesel incelme sağlanır.

ENDOLIFT UYGULAMASI NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR?

Saç teli inceliğindeki mikro fiber ile cilt altına girilerek lazer enerjisi cilt altına iletilir.
Cilt altına iletilen lazer enerjisi sayesinde uygulama bölgesi ısıtılır ve yeniden kolajen üretimi sağlanarak lifting etkisi yaratılır aynı zamanda fazla yağlar eritilir.
ENDOLIFT, FDA onaylıdır.

 

ENDOLIFT GOZ ALTINDAKİ TORBA VE KIRIŞIKLIKLARA UYGULANABİLİR Mİ?

ENDOLIFT ile göz altında çok başarılı sonuçlar almak mümkün. Göz altının hassas bir bölge olması ve ince bir deriye sahip olmasından dolayı bu bölgeye uygulanabilecek işlemler oldukça sınırlıdır, ancak ENDOLIFT gözaltına uygulanabilir. Saç teli kalınlığındaki mikro fiber vasıtasıyla cilt altına girilerek verilen lazer enerjisi sayesinde cilt altı ısıtılır ve kolajen sentezlenmesi sağlanır. Kolajen sentezlenmesi sayesinde cilt elastikiyeti artar, ince kırışıklıkların görünümü azalır ve göz çevresi daha sağlıklı bir görünüme kavuşur.

ENDOLIFT ILE YANAK INCELTME YAPILABİLİR Mİ?

ENDOLIFT lipolitik (yağ yakımı) özelliği de olan bir cihazdır. Lipolitik özellik kullanılarak yapılan ENDOLIFT uygulaması sayesinde yanak inceltme işlemi oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

 

ENDOLIFT İLE GIDIDAKİ SARKMA PROBLEMİ GİDERİLEBİLİR Mİ?

ENDOLIFT lipolitik (yağ yakımı) özelliği de olan bir cihazdır. Lipolitik özellik kullanılarak yapılan ENDOLIFT uygulaması sayesinde yanak inceltme işlemi oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

 

ENDOLIFT NE KADAR SÜRER?

Ameliyatsız lazer yüz germe işlemi olarak bilinir. Tam yüz tedavisi ortalama 45 dakika sürmektedir. Tek seans olan yüz germe işlemi 6 ay sonra tekrar yapılabilir.

 

ENDOLIFT UYGULAMASI SONUÇLARI NE ZAMAN GÖRÜLÜR?

Uygulama işlemi sırasında yağ yakımı gerçekleştiği için inceltme etkisi anında görülür. Lifting etkisi ise uygulamayı takip eden 20.gün görülmeye başlar ancak kesin sonuç 90. günde görülür ve etkisi 1 yıl devam eder.

 

ENDOLIFT KAÇ SEANS UYGULANIR?

ENDOLIFT uygulamasını yılda 1 kere yapmak yeterlidir, cildin durumuna göre doktor önerisi ile uygulamadan 6 ay sonra işlem tekrarlanabilir.

 

ENDOLIFT (AMELİYATSIZ GERME) UYGULAMA ALANLARI

Boyun

Gıdı

Orta ve Alt Yüz

Çene Hattı

Göz Altı

Zigoma

 

UYGULAMA SONRASI NORMAL HAYATA HEMEN DÖNÜLEBİLİR Mİ?

Uygulama sonrası normal hayata hemen dönmek mümkündür.

 

Yorum

E-mail adresiniz ve telefon numaranız paylaşılmaycaktır* gerekli alanları lütfen doldurunuz*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Basket