HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI

HYDRAFACIAL İLE DAHA PARLAK BİR CİLT, DAHA KÜÇÜK GÖZENEKLER

 
 

HydraFacial Cilt Bakımı Nedir ?

 

Hydrafacial cilt bakımı gözle görülür kalıcı sonuçlar veren, etkisi anında hissedilebilir cihaz ile yapılan bir cilt bakım türüdür. Amerika Birleşik Devletleri Sağlık bakanlığı FDA onaylı uluslar arası cilt bakım aygıtıdır Hydrafacial.

 

HydraFacial Nedir ?

 

HydraFacial Amerikan Cilt Bakımı olarak da bilinen bu sistem, Hollywood yıldızlarının cilt bakım tercihi olması ile ünlenmiş Cihazlı cilt bakım türüdür.

 

HydraFacial Cilt Bakımı

 

Patentli Vorteks teknolojisi sayesinde, lenfatik drenaj terapisi ve cilt temizliği işlemlerini takiben cildin ihtiyacı olan besleyiciler cilt altına hijyenik bir şekilde iletilir.
Etkisi anında hissedilir, düzenli olarak uygulandığı takdirde sonuçlar uzun süre kalıcıdır.
HydraFacial Cilt bakımı uygulamada kullanılan tüm ürünler ABD’de üretilmekte ve test edilmektedir.

HydraFacial Cilt Bakımı Etkileri Nelerdir?

 

HydraFacial cilt temizliği yaparken ciltteki problemleri giderip cildi gençleştiren, leke tedavisinde etkili, gözenekleri temizleyip küçülten, cilt ödemini gideren bir cilt bakım sistemidir. Alanında altın standart olan HydraFacial cilt bakımı ile siyah noktalar temizlenir, gözenekler küçülür, ödem giderilir.
Düzenli uygulama ile ciltteki elastikiyet kaybı, cilt tonu düzensizlikleri, cilt tonu canlandırma, koyu renkli lekeler, genişlemiş ve tıkalı gözenekler gibi cilt sorunlarının çözümü hedeflenir.

 

HydraFacial İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Hydrafacial işlemi 4 aşamadan oluşmaktadır:
Aşama 1 Lenfatik Drenaj Terapi:
Ciltte detox etkisi yapar, enflamasyonu azaltır, ödemi giderir ve cilt sağlığını optimize eder.
Aşama 2 Hydra Temizleme :
Özel bir vakumla cilt derinlemesine temizlenir.
Bu aşamada uygulanan Activ-4™1 solüsyon ile cildin genel görünümü iyileşir, kalitesi artar. Solüsyonun içeriğindeki yosun ve maya ekstraktları cildi rahatlatırken, renk tonunu eşitler.

Aşama 3 HydraPeeling :
Vakum kullanılarak peeling işlemi gerçekleştirilir.
Özel cilt problemlerine uygun serumlar kullanılarak işleme devam edilir. Her cilt tipinin ihtiyacına uygun olarak, antioksidanlar, hyalüronik asit, peptit içeren solüsyonlarla cildin tahriş olmayacağı şekilde kişiye özel başlıklar kullanılarak uygulama yapılır.
Beta-HD™2 Skin Solüsyon bu aşamada kullanılır. Salisilik asit bazlı solüsyon akneye ve sivilceye yatkın ciltler ve yağlı ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Cildi ölü hücrelerden arındırır, sebumu dengeler, cildin beyaz ve siyah noktalardan sıkma ve buhar işlemi uygulanmadan acısız bir şekilde arınmasını sağlar.

 

 

Aşama 4 Ekstraksiyon ve Nemlendirme :
Her cilt tipine ya da sorununa göre, vakum eşliğinde serum uygulaması yapılır.
Siyah ve beyaz noktalar, cilt kuruluğu ve ince çizgiler için hyalüronik asit içeren serumlar, aşırı yağlı ve genişlemiş gözenekler için nem ve yağ dengeleyici serum uygulaması yapılır.
Antiox + solüsyon bu aşamada kullanılır. Peptitler ve hyalüronik asit ile zenginleştirilmiş güçlü antioksidan içeriği ile cildin beslenmesi, retinal palmitat (a vitamini), tokoferol ( e vitamini) ile cilde uygulanır.
Aşama 5 Onarma ve Koruma :
Uygulamada kullanılan özel serumlar, cilde canlılık ve parlaklık vererek aynı zamanda cilt tonunu da dengeler.
Bu son aşamada Antiox-6™3 Skin solüsyon kullanılarak peptitler ve antioksidanlarla cilt doyurulur.
Antiox-6™3 Skin solüsyon, hassas ciltleri peptitler ve hyalüronik asit ile zenginleştirilmiş antioksidan içeriği ile nemlendirir ve besler. At kestanesi, biberiye ve kamelya sinensis yaprağı ekstreleri güçlü antioksidan etki gösterir. Biotin ve kalsiyum pantotenat cilt beslenmesini destekler.

HydraFacial İşlemi Ne Kadar Sürer? Kaç Seans Uygulanması Gerekir?

 

Uzman estetisyen tarafından uygulaması yapılan HydraFacial işlemi yaklaşık 45 dakika sürer.
Ayda bir kez olmak üzere, cilt tipine göre 4-6 seans uygulanması gereklidir. Hydrafacial cilt bakımı güzelliğinizin sırrı olarak rutin bakım rituelinize eklemenize gereken bir işlemdir.

 

HydraFacial Uygulaması Sonrası Normal Hayata Ne Zaman Dönülebilir?

 

Herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden vakumlama yöntemi ile HydraFacial işlemi sırasında uygulama yapılan kişi hiçbir ağrı veya acı hissetmemektedir, işlemden hemen sonra normal hayata dönülebilir.

EK TERAPİLER KIRMIZI IŞIK LED TERAPİ

 

Ciltteki kırmızı görünümü ve hassasiyeti azaltarak cildi sakinleştirir.
Ayrıca yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur

 

MAVİ IŞIK LED TERAPİ

 

Akneye sebep olan bakterileri yok eder.
Ayrıca yağlı ve gözenekli cilt görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.

 

Yorum

E-mail adresiniz ve telefon numaranız paylaşılmaycaktır* gerekli alanları lütfen doldurunuz*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Basket