SCARLET S İLE AMELİYATSIZ YÜZ GERME

Scarlet S Nedir?

Özel tasarlanmış altın mikro iğneli radyofrekans yöntemi Scarlet S, ameliyatsız total yüz germe konusunda en etkili uygulamaların başında gelir. Scarlet S’in saçlı deriye de güvenle uygulanabilmesi sayesinde Ballerina Lift uygulaması ile kaş kaldırma etkisi de oldukça başarılıdır.
Enjeksiyonsuz, ameliyatsız yüz germe etkisi için, altın mikro iğneler cilt altını radyofrekans dalgalarıyla uyararak kolajen ve elastin üretimini arttırır.
Scarlet S’in 3,5mm’ye kadar cilt altına inebilen altın iğneleri geçtiği bölgenin tamamına radyofrekans enerjisi ile yaratılan termal etki ciltte kontrollü hasar oluşturarak kolajen liflerini uyarır.

Scarlet S’in altın iğneleri ile ciltte açılan mikro kanallara, işlem sonrasında vitamin serumları, PRP ve Somon DNA uygulanması işlemin başarısını arttırır. Bu kombine tedavi sayesinde Scarlet S ile cildin yeni kolajen sentezi gerçekleşirken, işlem sonrasında cilde verilen vitaminler, PRP ve Somon DNA ile hücresel destek de sağlanır.

 

Scarlet S Nasıl Yapılır?

Scarlet S ile ameliyatsız total yüz germe dışında elastikiyet kaybı tedavisi, yara ve akne izi tedavisi, boyun ve gıdı toparlama, gözenek küçültme, leke tedavisi (güneş, hormonal, yaşlılık lekeleri) tedavileri de oldukça başarılı bir şekilde uygulanır.

 

Scarlet S son derece güvenli ve kolay bir uygulamadır, işlem öncesinde uygulanan anestezik krem ile uygulama sırasında hiçbir ağrı hissedilmez.
Uzman bir doktor tarafından tedavi öncesinde giriş yapılacak bölgelere ve uygulama derecelerine karar verilir.


Uzman doktorun uygulama yapılacak kişinin ihtiyacına göre belirlediği protokole uygun olarak gerçekleştirilen Scarlet S uygulaması ile altın mikro iğneler kullanılarak cilt altına verilen fraksiyonel radyofrekans sayesinde cildin tüm katmanlarında etkili tedavi gerçekleştirilir.

Scarlet S kimlere uygulanır?

 

Scarlet S, kadın-erkek, tüm yaş gruplarına ve tüm cilt tiplerine yaz-kış uygulanabilir. Ancak özellikle ameliyatsız cilt gençleştirme ve cilt sıkılaştırma ihtiyacı bulunan kişilere, ayrıca yüz kontürünü belirginleştirmek ve ince kırışıklıklarını yok etmek isteyenlere uygulanır.
Ameliyatsız yüz germe ve kırışıklık tedavilerine ek olarak Scarlet S, elastikiyet kaybı tedavisi, yara ve akne izi tedavisi, boyun ve gıdı toparlama, gözenek küçültme, leke tedavisi (güneş, hormonal, yaşlılık lekeleri)’nde de oldukça etkilidir.

 

Scarlet S işlemi ne kadar sürer? Kaç Seans Uygulanır?

Scarlet S işlemi süresi, uygulandığı bölgeye ve birlikte uygulandığı diğer tedavilere bağlı olarak değişkenlik gösterse de ortalama 30-45 dakika sürer. Scarlet S tedavisinin 1 ay arayla 3 seans uygulanması idealdir. İşlemin ciltte yarattığı etki ilk seansın ardından hemen görülmekle birlikte etki kademeli olarak her seanstan sonra artar. Tedavi etkisini ortalama 1 yıl boyunca korur.

 

Scarlet S Uygulaması Sonrasında Herhangi bir Bakım Gerekir mi?

Tedavi sonrasında iğne izi kalmaz, kanama ve morarmalar olmaz sadece uygulamadan sonraki 1-2 saat süren hafif bir kızarıklık görülür. Cildin iyi nemlendirilmesi ve güneş koruyucu kullanılması önerilir.

 

Yorum

E-mail adresiniz ve telefon numaranız paylaşılmaycaktır* gerekli alanları lütfen doldurunuz*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Basket