TROMBOSİTTEN ZENGİN SERUM

Trombositten Zengin Serum Nedir?

Trombositten Zengin Serum kendi kanımızdan elde edilen trombosit bakımından zengin kan sıvısıdır.

Uygulama yapılan bölgedeki cilt dokusunun hücresel üretimi düzenlenmekte, doku üretiminde artış ve canlanma sağlanmaktadır. İnce uçlu enjektör ile derinin altına uygulandığında yeni kollajen oluşumunu ve elastin artışını tetikler. Göz altı dahil tüm yüze uygulanan medikal bir işlemdir. Uygulama ile yüz, boyun, el ve vücuttaki ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinin yanı sıra cilt gençleştirme, ciltteki akne ve leke izlerinin tedavisi amaçlanır.

Trombositten Zengin Serum Nasıl Yapılır ?

Hastadan alınan az miktarda kan santrifüj edilerek trombositleri ayrıştırılır. Santrifüj işleminden sonra elde edilen trombositten zengin serum, gerekli bölgelere uzman doktorumuz tarafından özel iğne ile enjekte edilerek uygulanır. Tedavinin canlandırıcı ve gençleştirici etkisi uygulamanın hemen ardından görülür.

 

Trombositten Zengin Serum Ne İşe Yarar?

Farklı tipte trombositten zengin serum ürünleri genellikle yaraları iyileştirmek ve onarmak için enjeksiyonlar (aşılar) olarak verilir. Vücuttaki trombositlerin görevi, yaralandığında kanın pıhtılaşmasına yardımcı olmaktır. Trombositlerde bulunan sitokinler, yaraların onarılmasına ve iyileşmenin desteklenmesine yardımcı olabilir.

Trombositten Zengin Serum İşlemi Hangi Sıklıkta Tekrarlanır?

Uzman doktorumuzun tarafından her hastaya özel bir tedavi planı belirlenmekle birlikte genellikle tedavinin yılda 3-4 kez tekrarlanması önerilir.
Diğer estetik uygulamaları ile kombine edilip etkisi arttırılabilecek bir tedavi yöntemidir. Cildin yapısına ve durumuna göre hekim tarafından belirlenen seanslar genelde 2-3 hafta aralıklarla 3-6 seans olarak uygulanır. 7-8 ay sonra idame seansı olarak işlem tekrar edilir.

 

Trombositten Zengin Serum İğnesi

Enjeksiyon sırasında ağrıyı en aza indirmek için 30 G iğne kullanılmasını öneriyoruz.

 

Trombositten Zengin Serum Fiyatları

Vücut çok esnektir ve çoğu zaman kendi kendini iyileştirebilir, ancak bazen biraz yardıma ihtiyacı vardır. Çoğu hasta 2 veya 3 enjeksiyondan sonra olumlu, uzun vadeli sonuçlar görmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için 0212-706-09-09 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

 

Yorum

E-mail adresiniz ve telefon numaranız paylaşılmaycaktır* gerekli alanları lütfen doldurunuz*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Basket