Medica Klinik Estetik

Yanak Dolgusu

Yanak Dolgusu, Bir hastanın görünümünü tazeleyebilen harika bir gençleştirici tedavidir
Yanak Çukurlarının, çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi için uygulanır. Yüz simetrisini düzenlemek, daha çekici ve genç bir görünüm için yapılan cerrahi olmayan işlemdir.
Son zamanlarda Hollywood yanağı, en çok tercih edilen estetik uygulamaları arasında girmiştir
Dermal dolgu maddeleri, yüz hatlarını doldurmak ve belirginliğini arttırmak veya kırışıklıkları ortadan kaldırmak için derinizin altına yerleştirilen enjekte edilebilir solüsyonlardır.
Uzman Dermatologlarımız ile enjeksiyon tekniklerini kullanarak yanak bölgesini nazikçe kaldırıyor ve doğal bir dolgunluk yaratıyoruz. Bu, yüzünüzün genel görünümünde fark yaratan harika bir Yanak Dolgusu tedavisidir.

Yanak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dolgu tedavisi, tipik olarak yaklaşık 30 dakika süren hızlı ve basit bir işlemdir. İşlem sırasında dolgu, tedavi bölgesinin derisinin hemen altına enjekte edilir.
İşlem sırasında, her bir yanağa 2 ila 6 enjeksiyonluk bir takım dolgu maddesi verilir. Uzman Dermatologlarımız yanaklarınızın ne kadar ciddi biçimde tükendiğine ve hastanın istediği hacim derecesine bağlı olarak her hastaya kaç enjeksiyon uygulanacağını belirleyecektir. Enjeksiyon sırasında kullanılan iğnelerin boyutu küçüktür. Hastalarımıza uygulanan işlem sırasında herhangi bir ağrı ve acı hissetmemeleri ve rahat kalmalarını sağlamak için anestezik veya bir başka deyişle o alanı uyuşturan bir krem kullanıyoruz. Enjeksiyon işlemi yapıldıktan sonra uyguladığımız işlemin bir kısmının sonucunu görebileceksiniz. Dolgunun yüzünüze oturması 1 ila 2 gün alacaktır. İşlem sonrası işinize veya diğer randevularınıza dönebilirsiniz.

Yanak Dolgusu Zararları ve Yan Etkileri

Komplikasyon riski minimum olsa da dolgunun sertleşebilmesi için kişilerin tedaviden sonraki ilk birkaç gün yüzlerine dokunmaktan kaçınmaları ve dolgu uygulanan bölgenin, yastık ile temastan kaçınacak şekilde uyumaları önemlidir. Dolgu yapıldıktan sonraki günlerde kişilerde küçük yan etkiler görülebilir fakat yanak dolgusu enjeksiyonlarından sonra hastalar tüm normal aktivitelerine geri dönebilir. Dolgu tedavisinin yaygın yan etkileri şunlardır:

Kırmızılık
Kaşıntı
Şişme
Morarma

Yanak Dolgusu Fiyatı

Dolgu tedavisinin maliyeti Uzman Dermatologlarımız tarafından muayene edilip sizin için ne tür dolgu maddesi olacağına ve bu malzemenin ne kadarına ihtiyaç duyulduğuna bağlı değişiklik gösterecektir. Daha fazla bilgi için 0212-706-09-09 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aşırı saç dökülmesi, saç seyrelmesi ve saç dökülmesi yaşayan birçok kişiden biriyseniz, FUE Saç Ekimi(Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

50 milyondan fazla erkeğin saç seyrelmesi ile mücadele ettiği tahmin edilmektedir. 

Kaş Ekimi, estetik açıdan en zorlayıcı işlemlerden biridir,

Kaşın hassas kıllarının kaybı, aşırı cımbız, yaşlanma, beslenme yetersizliği veya hastalık nedeniyle oluşur ve yüzün tüm simetrisini ve ifadesini değiştirme eğiliminde olduğu için hasta için travmatik bir kayıptır. 


Erkeklerin en önemli 3 aksesuarı saç, sakal ve bıyıktır.

Bu girişimi, ömür boyu dökülmemeye kodlu alandan alınan sağlıklı saç köklerinin seyrelmiş olan bölgelere transfer işlemidir. Lokal anestezi altında 3 aşamadan oluşmaktadır.

DHI Saç Ekimi, Saçların tamamen kısaltıldığı tıraşlı ekimlerde, kişilerin saçlarının uzamasını beklemesi sosyal yaşamdaki konforunu etkilemektedir. 

Tıraşsız saç ekimi bu alanda saç nakli işlemlerinde tercih edilir ve doktor tarafından greft ihtiyacının düşük olduğu durumlarda planlanır. 

Adres : Maçka Cd. No: 17/A, 34360 Şişli/İstanbul Telefon : +90 212 706 09 09 Whatsapp : +90 533 956 87 55 E-Posta : [email protected]


  Hakkımızda

  Kliniğimiz İstanbul’un en seçkin ve prestijli lokasyonu Teşvikiye – Nişantaşı’nda yer almaktadır. Tıp ve sanatın estetiğini bir arada bulunduran ve sağlık alanındaki deneyim ve tecrübesini dünya standartlarında teknoloji ile hastalarına sunma felsefesini 20 yıldır sürdüren MEDICA TIP MERKEZİ, sağlık alanındaki birikimini medikal estetik alanına da taşıyarak MEDICA ESTETİK KLİNİĞİ’ni kurarak hizmet vermeye başlamıştır.

  Her şeyde olduğu gibi güzellik alanında da güven konusu çok önemlidir. Uygulanacak işlem veya işlemlerle ile ilgili tüm sorularınızı Uzman Dermatologlarımız ile açık dille ve sevgiyle yanıtlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir kişinin aldığı hizmetten memnun kalması için kafasında soru işaretleri olmaması gerekir.

  Vizyonumuz

  • Dünyanın en güvenilir, saygın, yenilikçi estetik merkezi olmak.
  • Tüm faaliyetlerimizde sektör lideri olmayı taahhüt ederiz.
  • Hasta memnuniyeti : hastalarımızın tedavilerinden memnun olmalarını istiyoruz. Hastalarımızın doğal güzelliğini arttırmak için doğal görünümlü sonuçlar üretmeyi hedefliyoruz ve her şeyden çok hasta ve misafirlerimizin beklentilerini karşılamak istiyoruz.
  • Veri güvenliğine verdiğimiz titizlik sayesinde kişisel verileriniz önemle korunmaktadır.

  Akneli ciltler için doktorlarımız tarafından özel olarak tasarlanmış cilt bakımı ile cildiniz, gözenekleri tıkayarak akne oluşumuna sebep olan fazla yağlardan arınırken aynı zamanda kullandığımız antibakteriyel ürünler sayesinde, akne oluşumunu tetikleyen bakterilerden de arınır.

  Oldukça yumuşak bir bakım olan anında parlaklık cilt bakımımız ile solgun ve cansız görünümün giderilmesi amaçlanır. Besleyici içerikler ile hiperpigmentasyon azaltılırak ten rengi eşitlenir, cilt parlar ve canlanır.SONUÇ: Cildiniz parlar, solgun ve cansız görünüm giderilir.

  Anti-aging cilt bakım ritüelimiz ile kombine olarak uygulanan Scarlet-S tedavisiyle işlem sonunda cilt gözle görülür bir şekilde dolgunlaşır, ince çizgi/kırışıklıklarda azalma görülür.

  Cilt bakımı yelpazesinin neresinde olursanız olun – ister ara sıra bir leke ya da büyük bir sivilce patlaması ile uğraşıyor olun – sivilceye sahip olmak kuşkusuz hoş olmayan bir deneyimdir. 

  Cildimizin ihtiyaçları her mevsimde değişmekle birlikte yaz ayları güneşin zararlı etkilerine en çok maruz kaldığımız mevsimdir.

  Hydrafacial cilt bakımı gözle görülür kalıcı sonuçlar veren, etkisi anında hissedilebilir cihaz ile yapılan bir cilt bakım türüdür. 

  Lazer Epilasyon , Lazer ışınını doğru dalga boyunda kıl köküne ileterek, yeni kıl üretimini engellemek asıl amaçtır.
  İstenmeyen tüyleri yok etmek için kullanılan eski yöntemler oldukça ağrılı geçmekteydi.
  Cynosure alexandrite lazer ile koyu cilt tiplerinde, bronzlaşmış ciltlerin epilasyonunda, istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sağlanmaktadır.
  Çift dalga boyuna sahip cihaz tüm cilt tipleri üzerinde etkili sonuçlar vermektedir.

  VenusLegacy™ cerrahi olmayan çevrenin küçültülmesi, selülitin azaltılması, cilt sıkılaşması ve kırışıklıkların azalması gibi zorlu yüz ve vücut estetiği ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayan, oldukça invaziv olmayan bir tıbbi cihazdır. Tedavi, herhangi bir kesinti olmaksızın rahattır ve tüm cilt tipleri için güvenlidir.